19242.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Prof. Dr. Richard Kirsch: Sportmassage. Berlin, Sportverlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.