Énekeskönyv a magyar reformátusok használatára. A zsinat által kötelező használatra megállapított kiadás. Debrecen, é.n., Méliusz, XXI+(1)+464 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval.