Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei Rezső, Dr. Domokos Györgyné, S... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000130/Balla-Antal-Balla-Sandor-Dr-Berencei-Rezso-Dr-Domokos-Gyorgyne-Szilagyi-Peter-Magyarorszag~II3248009
3248009
19157
483
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Balla Antal, Balla Sándor, Dr. Berencei RezsÅ‘, Dr. Domokos Györgyné, Szilágyi Péter: Magyarország az űrbÅ‘l. Bp., 1982, ZrÃnyi. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
: nk