1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Froissart krónikája. Válogatás. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Kulcsár Zsuzsanna. Ford.: Hap Béla, Szeredi Anna. Bp., 1971., Gondolat. Jean Froissart (cca 1337-1404) középkori francia történetíró. Fő művében a százéves háború előzményeit és főbb eseményeit, véres francia - angol küzdelmeit ismerteti. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.