Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 414
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3301052
21033
483
Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Major Henrik illusztrációval. [Békéscsaba], 2008., Tevan Alapítvány,(Bp.,Pytheas-ny.), 208+2 p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3301131
21034
483
3800
3301056
21035
483
Dénes Tibor: Páriák. Regény. Bp.,[1902], Grill Károly, 203 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
3301309
21036
483
Nánay István: A színpadi rendezésről. Bp., 1999, Magyar Drámapedagógia Társaság, 174 p. Kiadói papírkötés.
3287499
21037
483
Kós Károly: Budai Nagy Antal. Színjáték. Bukarest,(1957.),Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 300 példányban. 3287502
21038
483
Rideg Sándor: A tükrösszívű huszár. A borító Róna Emy munkája. Bp., [1950.], Athenaeum,164+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel, az elülső boríték felső sarkán apró hiánnyal.
3304154
21039
483
B. Moravetz Edith - Bánlaky László: Acélszürke pipacspirosban. A szerzők által DEDIKÁLT példány! Bp., 2017, Holnap Magazin Kiadó. Kiadói papírkötés.
3265286
21040
483
Duczynska Ilona: Theodor Körner és katonapolitikai vita a Schutzbund kérdésében. (1927-1933.) A szerző, Duczynska Ilona (1897-1978) újságíró, nyelvész, mérnök, történész által, az író Németh László ( 1901-1975) részére DEDIKÁLT példány. Bp., Akadémiai-ny.,91-135+1 p. Kiadói papírkötés.
3242632
21041
483
Gáll István: Patkánlyuk. Új Termés. Bp., 1963., Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
3228764
21042
483
700
Csató József: Balatonszárszótól a királyok városáig. Egy újságíró visszaemlékezései, jegyzetei, írásai. (Dedikált!) (Győr, 2012, Palatia). Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csató József (1946- ) újságíró, szerkesztő által dedikált példány. 3223148
21043
483
500
Holly István: A parancsnok. Történelmi kalandregény. DEDIKÁLT! hn., 1992, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
3253498
21044
483
Jean de la Bréte: Kísértő árny. Ford.: Trugly Margit. Bp., ,"Magyar Kultúra", 106 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF