Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 414

Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Major Henrik illusztrációval. [Békéscsaba], 2008., Tevan Alapítvány,(Bp.,Pytheas-ny.), 208+2 p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21033.

Rufpreis:
4 000 HUF

21034.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dénes Tibor: Páriák. Regény. Bp.,[1902], Grill Károly, 203 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21035.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nánay István: A színpadi rendezésről. Bp., 1999, Magyar Drámapedagógia Társaság, 174 p. Kiadói papírkötés.
21036.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kós Károly: Budai Nagy Antal. Színjáték. Bukarest,(1957.),Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 300 példányban.
21037.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rideg Sándor: A tükrösszívű huszár. A borító Róna Emy munkája. Bp., [1950.], Athenaeum,164+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel, az elülső boríték felső sarkán apró hiánnyal.
21038.

Rufpreis:
1 600 HUF

B. Moravetz Edith - Bánlaky László: Acélszürke pipacspirosban. A szerzők által DEDIKÁLT példány! Bp., 2017, Holnap Magazin Kiadó. Kiadói papírkötés.
21039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Duczynska Ilona: Theodor Körner és katonapolitikai vita a Schutzbund kérdésében. (1927-1933.) A szerző, Duczynska Ilona (1897-1978) újságíró, nyelvész, mérnök, történész által, az író Németh László ( 1901-1975) részére DEDIKÁLT példány. Bp., Akadémiai-ny.,91-135+1 p. Kiadói papírkötés.
21040.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gáll István: Patkánlyuk. Új Termés. Bp., 1963., Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21041.

Rufpreis:
800 HUF

Csató József: Balatonszárszótól a királyok városáig. Egy újságíró visszaemlékezései, jegyzetei, írásai. (Dedikált!) (Győr, 2012, Palatia). Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csató József (1946- ) újságíró, szerkesztő által dedikált példány.
21042.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Holly István: A parancsnok. Történelmi kalandregény. DEDIKÁLT! hn., 1992, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
21043.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Jean de la Bréte: Kísértő árny. Ford.: Trugly Margit. Bp., ,"Magyar Kultúra", 106 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21044.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF