Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 414

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20997.

Rufpreis:
1 800 HUF

20998.

Rufpreis:
1 400 HUF

Daniel M. Jones - Theresa Cheung: Válj eggyé az Erővel! 9 lecke a Jedista Mesterré válásához. Ford.: Rézműves László. Bp., 2017, Kiskapu. Kiadói papírkötés.
20999.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dosztojevszkij, [Fjodor Mihajlovics]: A nagyváros homályából. Ford.: Szabó Endre. / A kis hős és egyéb elbeszélések. Ford.: Munkácsy Mihály. Közművelődési Könyvek. Bp., 1932, Révai, 183+(1) p.; 178+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
21000.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aladdin vagy a csodalámpa. / A jázminarcú Perizáda. Mesék az Ezeregyéjszakából. Ford.: Horvát Henrik. (Bp., 1943, Közlekedési-ny.), 162 p. + 3 (színes) t. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, sérült kiadói papír védőborítóban.
21001.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., 1946, Uj Idők (Singer és Wolfner), 248 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé kopott, fakó gerinccel.
21002.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kosztolányi Dezsőné: Tüzes cipőben. Bp., 1948, Káldor György, 181+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
21003.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pilinszky János 2 kötete: Aranymadár. Márkus Anna rajzaival. Bp., 1957, Magvető. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + A nap születése. Bálint Endre rajzaival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
21004.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal.
21005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ajtai Kálmán: Az aranyszőrű bárány. Rákospalota, Szalézi Művek, 125 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sarkán gyűrődéssel, foltos borítóval.
21006.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth-Kövi (szerk.): Himnusz. Szózat. Bp., Zrínyi. 347/1000. számozott példány. Bibliofil kiadás. Kézirat fotókkal. Több nyelven. Kiadói plüss kötés, kissé kopottas állapotban.
21007.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kapecz Zsuzsa (szerk.): Vaja László. Dr. Szigethy Anna (1948-2023) vezető főorvos, pszichiáter, addiktológus, neurológus, pszichoterapeuta, családterapeuta részére DEDIKÁLT példány! Vaja László által tervezett könyvjelzővel! 2011, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21008.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF