Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Novalis és Hölderlin válogatott költeményei. Ford.: Rónay György. A bevezetés Rónay György munkája. / Ausgewählte Gedichte. Deutscher Text mit Ungarische Übertragung von György Rónay. Kétnyelvű Remekművek V. Bp.,én.,Franklin, 117+3 p. Magyar és olasz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg