1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,1891, Révai,(Pallas-ny.), 8+224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, laza kötéssel.