6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái V-VI. kötet. A Kisfaludy Társaság megbízásából szerkeszté Schedel Ferencz. [Toldy Ferenc.] Pest, 1842. Kilián György, 2+289+2 p.; 1 (Barabás - Sadler: Kisfaludy Károly halálos ágyán, acélmetszet) t.+2+378+3 p. 4. kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötések, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, az V. kötetben címképhiánnyal, ex libris-szel, régi possessori bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.