Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

13

Beschreibung:

Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Békéscsaba, 1917, Amatőr Tevan-Kiadás, kissé kopott aranyozott egészvászon kötés, sérült karton védőtokban, benne Divéky József (1887-1951) fametszeteivel, Tevan Andor (1889-1955) ex librisével. Megjelent 300 példányban, 121. számozott példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk