1 000 HUF
Duse, [Samuel August]: Dr. Smirno naplója. Leo Carring, a híres svéd detektív kalandjai. Ford.: Dr. Balogh Barna. (Bp., 1936), Pantheon (Tolnai-ny.), 248+(6) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.