Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Boutet, Frédéric: A vadember és Julius Pingouin. (Két kis fantasztikus regény). Ford.: ifj. Bókay János. Bp., [1923], Athenaeum, 195+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt