Boutet, Frédéric: A vadember és Julius Pingouin. (Két kis fantasztikus regény). Ford.: ifj. Bókay János. Bp., [1923], Athenaeum, 195+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.