Dunai táj, Pozsony környéke. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. XIX. sz... https://www.darabanth.com/de/482-Fernauktion/482.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~1500004/Dunai-taj-Pozsony-kornyeke-Litografia-papir-Jelzes-nelkul-XIX-sz-Foltos-Uvegezett~II3293528
3293528
10976
482
Engravings
Beschreibung: Dunai táj, Pozsony környéke. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. XIX. sz. Foltos. Üvegezett fakeretben. 14x29 cm
: nagy_andras