10805.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Szikora B jelzéssel: Pásztorlány juhokkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×52 cm