Róka jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, kere... https://www.darabanth.com/de/482-Fernauktion/482.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1500002/Roka-jelzessel-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-kereten-apro-serulesekkel-56x72~II3147084
3147084
10766
482
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Róka jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, kereten apró sérülésekkel. 56x72 cm
: nagy_andras