10870.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Lány virággal. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 27,5×15 cm