10848.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan (Géza?) jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Olaj, farost. Kopott fakeretben, 59x77 cm