10737.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
44 000 HUF
119,24 EUR, 137,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. alkotó: Dante Isteni színjátékából a pokol helyszíne. Olaj, vászon. Sérült. 65x88 cm. Proveniencia: Daley Gallery, Florida, 1998. Dekoratív fakeretben