10727.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.