10801.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
AS jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Hegyi vándor. Ceruza, papír. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház raglapjával (XVI. művészeti aukció, 2000, Kat. sz. 44). Üvegezett, sérült fakeretben, hátoldali üveg repedt. 36x28 cm