cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
cca 1930-1940 Kisméretű fotóalbum, 62 db beragasztott fotóval a Dunakanyarról, Eucharisztikus Kongresszusról, Budapestről, 4×6 és 13×9 cm közötti méretekben
cca 1930-1942 ,,A múlt emlékei..." fotóalbum régi családi képekkel, kb. 80-100 db fotó albumlapokra ragasztva, vegyes méretben és állapotban, fűzés és borító nélkül
cca 1910 8 db üveg dia: Parlament, Pécsi dóm New orleansi Margit emlék, Kőszeg, stb Amerikai életképek: Dél-Amerika, Santiago, Rio, Észak-Amerika, látványos képek, kb 9x9 cm