Spicer Mór: Magyar-horvát és horvát-magyar szótár. I. rész: Magyar-hor... https://www.darabanth.com/de/482-Fernauktion/482.0/Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~500026/Spicer-Mor-Magyar-horvat-es-horvat-magyar-szotar-I-resz-Magyar-horvat-Kozhasznalatra~II3292232
3292232
20087
482
Books: Social sciences
Beschreibung: Spicer Mór: Magyar-horvát és horvát-magyar szótár. I. rész: Magyar-horvát. Közhasználatra összeállította: - - . Bp., 1893, Franklin-Társulat, 4 sztl. lev.+ 397+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel.
: nk