20143.
Beendet 482. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 200 HUF
Simonyi Zsigmond: A magyar kötőszók, egyúttal az összetett mondat elmélete I-II. köt. [I. köt.]: A mellérendelő kötőszók. II. köt.: Az alárendelő kötőszók első fele. A hogy és - e kötőszók. Bp., 1881-1882., MTA,(Franklin-ny.), XIII+3+266+2 p.; 191+1 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésekben, régi intézményi bélyegzésekkel, néhány ceruzás aláhúzással.