19073.
Beendet 482. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Sajtó alá rendezte: Ujvári Sándor. Merényi Rudolf rajzaival. Bp.,1932,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza fűzéssel. sérült gerinccel.