Heksch, Alex: Illustrirter Führer durch Budapest und Umgebungen. Dritte Auflage. Wien, Pest, Leipzig, 1895, Hartleben's Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható és térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.