19120.
Beendet 482. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. 1954, Képzőművészeti Alap. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.