Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

[Hauff, Wilhelm] Hauff: A gólyakalifa és más mesék. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Z. Tábori Piroska. Bp., 1930,Dante. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Az illusztrációk Byssz Róbert (1893-1961) munkái. Kiadói félvászon-kötés, kopott, firkált borítóval, sérült és hiányos gerinccel, laza kötéssel, előzéklapon korabeli tollas ajándékozási bejegyzéssel, címlapon Hollanday József névbejegyzésével, kissé foltos lapokkal, néhány kevés lapon ceruzás firkával.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras