Weisz Gábor: Szombati imádságok héber és magyar nyelven. cca 1876, Sch... https://www.darabanth.com/de/482-Fernauktion/482.0/Bucher/Bucher-Judaica~500029/Weisz-Gabor-Szombati-imadsagok-heber-es-magyar-nyelven-cca-1876-Schwarz-Ignac-kopott~II3292348
3292348
20230
482
Books: Judaica
Beschreibung: Weisz Gábor: Szombati imádságok héber és magyar nyelven. cca 1876, Schwarz Ignác, kopott egészvászon kötés, tulajdonosi beírással.
: nk