Goldziher Ignácz: A zsidóság lényege és fejlődése. I. rész. Népszerű Zsidó Könyvtár 2. sz. Bp., 1922., Globus-ny.,71+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.