A korai reneszánsz kezdete az itáliai művészetben. 2 kötet (szöveg és képtáblák). Moszkva, 1979, Izdatelstvo Iskusstvo. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói kartontokban.