Ráby Mátyás: Önéletírása. Ford. és az előszót írta: Komlós Aladár. Eckhardt Ferenc jegyzeteivel. Magyar Századok. Bp., 1956, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, részben hiányos kiadói papír védőborítóban, régi bélyegzésekkel és a gerincen címkével.