1906. "Az Orsz. Közp. Kath. Legényegyesület félszázados - Jubileumi munkakiállítása alkalmából / Kiváló munkájáért a Kereskedelemügyi m. kir. Minister" ezüsözött Cu emlékérem (60mm) T:XF ph.