Lengyelország 1974. "Lengyel Népköztársaság Érdemrendje, negyedik foko... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~500022/Lengyelorszag-1974-Lengyel-Nepkoztarsasag-Erdemrendje-negyedik-fokozat-aranyozott-es~II3103491
3103491
34115
481
15000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: Lengyelország 1974. "Lengyel Népköztársaság Érdemrendje, negyedik fokozat" aranyozott és ezüstözött műgyantás kitüntetés eredeti szalaggal és eredeti dobozában, szalagminiatűrrel T:AU kopott ezüstözés Poland 1974. "Order of Merit of the People's Republic of Poland, 4th Grade" gilt, synthetic resined decoration, in original case, with miniature ribbon C:AU worn silvering
: ttg