Tétel

Katalognummer:

16976.
Beendet 481. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

514. számú katalógus árjegyzék RIV gördülőcsapágyakról. Bp., Pirkner és Zettner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg