Jatagán. Balkán vagy oszmán, cca 19. sz., restaurálással, sérüléssel, ... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Waffen-Messer~2000008/Jatagan-Balkan-vagy-oszman-cca-19-sz-restauralassal-serulessel-huvelyben-teljes-h-75-cm~II3283954
3283954
17312
481
30000
Weapons, knives
Beschreibung: Jatagán. Balkán vagy oszmán, cca 19. sz., restaurálással, sérüléssel, hüvelyben, teljes h: 75 cm
: nk