Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 147

Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
12924.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm
12925.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm
12926.

Rufpreis:
3 000 HUF

Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm
12927.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12928.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm
12929.

Rufpreis:
4 000 HUF

12930.

Rufpreis:
6 000 HUF

12931.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm
12932.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
12933.

Rufpreis:
1 800 HUF

Keleti faragott szobor, jelzés nélkül, m: 12,5 cm
12934.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
12935.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF