Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3252075
12924
481
3400
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
3252308
12925
481
Vadász kutyájával. Faragott fa szobor, m: 40 cm
3252306
12926
481
Ülő női akt, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 24,5 cm 3252307
12927
481
Természetjáró, faragott fa szobor, alján jelzett, m: 32 cm
3251515
12928
481
Illár Erzsébet (1940-): Lányka. Terrakotta szobor, jelzett m: 37 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3247892
12929
481
Vasöntő munkás. Fém szobor márvány talapzaton, m: 26,5 cm 3244360
12930
481
3023193
12931
481
32000
3173594
12932
481
Egyiptomi stílusú csont faragás, m: 17 cm 2938886
12933
481
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm
3211491
12934
481
Keleti faragott szobor, jelzés nélkül, m: 12,5 cm 2788309
12935
481
Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF