https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 147
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2910245
12912
481
0
2800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3015047
12913
481
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093846
12914
481
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült
Das Lot is nicht erreichbar
2928562
12915
481
0
5500
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Lovak falikép. Faragott fa, jelzés nélkül, a fa természetes repedését leszámítva hibátlan, akasztható, 41x28 cm 3071742
12916
481
0
70000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2840579
12917
481
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3130702
12918
481
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3131960
12919
481
0
38000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3131963
12920
481
0
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3169730
12921
481
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3173570
12922
481
0
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3110692
12923
481
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse