12908.
Beendet 481. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm