14558.
Beendet 481. Fernauktion
Signatur
3 600 HUF
21
Pless László (1905-1974) Kossuth-díjas karmester, zenepedagógus részére dedikált fotók, magyar és külföldi színészektől, operaénekesektől, azonosítandó aláírásokkal, össz. 8 db, vegyes méretben és állapotban + Richard Wagner Tannhäuser c. operájának egy jelenetét ábrázoló német sajtófotó, kissé sérült, 18x13 cm