Tétel

Katalognummer:

14453.
Beendet 481. Fernauktion
Signatur

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Bartók Béláné Pásztory Ditta (1903-1982) zongoraművész, Bartók Béla feleségének aláírása könyvben: Ujfalussy József: Bartók Béla. Bp., 1970, Gondolat. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg