18502.
Beendet 481. Fernauktion
Plakat
48 000 HUF
130,08 EUR, 150,00 USD
cca 1940 "Z" a fekete lovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Carroll, Helen Christian, Noah Beery és mások szereplésével. Litográfia, papír. Matador film. Grund Bp. Foltos. Javított. Kissé sérült. 95x29 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood film serial Zorro Rides Again lithograph on paper, stained, slightly damaged,