6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Sz. Szentpál Mária (összeáll.): A kultúrverseny legszebb táncai és dalai. Bp., Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, kissé kopottas állapotban.