1930 Magyar lányok. Képes lap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., 1930., Singer és Wolfner, 584 p. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal (16. oldalig.)