11072.
Beendet 481. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Schubert (?) jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, vetemedett, hátoldala ázásnyommal, fakeretben. 40×59 cm