11341.
Beendet 481. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül, távol-keleti alkotó, feltehetően XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Jelenet tájban. Akvarell, vászon, foltos, üvegezett fakeretben. 66x49 cm