Bodó Mihály (1957-): City I. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Bodó Mihály (1957-): City II. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Baranyay András (1938-2016): Kezek, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (6/45). Üvegezett fakeretben. 89x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
ifj. Koffán Károly (1940-): Divertimento. Computer print, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x100 cm. Egyedi darab! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett a hátoldalán: Csiky 67 okt.. 29x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, signed on the reverse, framed
Misch Ádám (1935-1995): Egy nyári napon, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (Misch 82). Hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és bélyegzésével valamint Képcsarnok Vállalat szentendrei Műhely Galéria címkéjével. Üvegezett, fakeretben, 30x24 cm. / Adam Misch (1935-1995): Summer day, 1982. Mixed technique on paper, signed, with autograph description, the artist's stamp on the reverse and exhibition label on the reverse, framed. 30x24