Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 983

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (22/40)
10024.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Orosz István (1951-): Bolondok hajója V., 1999. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (64/150). Üvegezett fakeretben. 11,5×11,5 cm
10025.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
19

Bodó Mihály (1957-): City I. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10026.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Bodó Mihály (1957-): City II. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 146x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10027.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 14/50. Üvegezett fakeretben. 40x40 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Serigraphy on paper. Signed, numbered: 14/50. Framed. 40x40 cm.
10028.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Nádler István (1938-): Kompozíció (cím nélkül), 1972. Szitanyomat, papír, jelezve középen lent. Nádler István 72. 34,5x28,5 cm. Üvegezett keretben
10029.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Baranyay András (1938-2016): Kezek, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (6/45). Üvegezett fakeretben. 89x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10030.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

ifj. Koffán Károly (1940-): Divertimento. Computer print, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x100 cm. Egyedi darab! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10031.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10032.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Haraszty István (1934-2022): Részlet, 2006. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 50×47,5 cm.
10033.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Halmi-Horváth István (1973-): Architekton B/II., 2007. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50×50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10034.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

Misch Ádám (1935-1995): Egy nyári napon, 1982. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (Misch 82). Hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és bélyegzésével valamint Képcsarnok Vállalat szentendrei Műhely Galéria címkéjével. Üvegezett, fakeretben, 30x24 cm. / Adam Misch (1935-1995): Summer day, 1982. Mixed technique on paper, signed, with autograph description, the artist's stamp on the reverse and exhibition label on the reverse, framed. 30x24
10035.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF