Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 983

Mengyán András (1945-): Formák logikája, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (20/20). Üvegezett keretben. 34x28,5 cm
10012.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ottó László (1966-): Hommage to the Black Square [20170513]. (Malevics Fekete négyzetére reflektáló mű) Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a Gruppe konkret (Bonn) tagja. 60x60 cm  Laszlo Otto: Acrylic on canvas, signed on the reverse. 60x60 cm
10013.

Ottó László (1966-): Hommage to the Black Square [20170513]. (Malevics Fekete négyzetére reflektáló mű) Akril, vászon, jelzett a hátoldalán.
A művész jelenleg Sulzburg-ban él és dolgozik, a Gruppe konkret (Bonn) tagja. 60x60 cm

Laszlo Otto: Acrylic on canvas, signed on the reverse. 60x60 cm

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Fajó János (1937-2018): Geometrikus kompozíció, 1969-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XXIII/XL), üvegezett fakeretben, 47x47 cm / János/Jan Fajó (1937-2018): Pink composition, 1969-1991. Screeprint on paper, signed, numbered (XXIII/XL), framed, 47x47 cm
10014.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.
10015.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/17. A Grafidion mappából. 58×58 cm / Serigraphy on paper, signed, numbered: 75/17
10016.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Nádler István (1938-): Nyomok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Jelzett. Számozott: 3/30. 49x68,5 cm. Paszpartuban. Mindössze 30 példányban készült gyűjtői ritkaság! / István Nádler (1938-): Traces, 1982. Serigraphy on paper, signed, numbered: 3/30, in passepartout. 49x68,5 cm.
10017.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Georg Karl Pfahler (1926-2002): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/50), 68,5x68,5 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered (47/50).
10018.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Akril, fa, jelezve balra lent, hátoldalán Joseph Kádár autográf felirataival és a művész bélyegzőivel, 60×60 cm.
10019.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 1470/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 1470/1500
10020.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/90), üvegezett fakeretben, lapszéli apró folttal, 33x30 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, signed, numbered (11/90), framed, 33×30 cm
10021.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pinczehelyi Sándor (1946-): Rita, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással. 43x30 cm. / serigraphy on paper, signed, proof print numbered 1/3
10022.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Vera Molnár (1924-): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 41/50. Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm
10023.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF