Paulovits Pál (1892-1975): A konyhában. Színezett rézkarc, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/481-Fernauktion/481.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500001/Paulovits-Pal-1892-1975-A-konyhaban-Szinezett-rezkarc-papir-Jelzett-35x27-cm~II3290390
3290390
10723
481
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: Paulovits Pál (1892-1975): A konyhában. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 35x27 cm
: nagy_andras