Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán vakrámán és vásznon Szalmásy Zsigmond Képszalonja Budapest bélyegzésével (1930-35 körül). 40x50 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / oil on canvas, signed, framed