Foto

Zahl der Lose: 825

Egy zacskónyi vegyes fotónegatív
16772.

Rufpreis:
1 000 HUF

1923-1927 Marosvásárhelyi Református Kollégium tanulóinak csoportképei, 2 db fotó, a hátoldalon részletesen nevesítve, sérülésekkel, 16x22 cm és 19x30 cm
16773.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1937 Budapest, a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir" fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, a hátoldalon kézzel írt sorok Kratochvil vagy Kratochwill (?) aláírással, 23x17 cm
16774.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Társasági összejövetelek, szilveszteri parti, esküvő fotói, 7 db nagyméretű fotó, többségük jelzett (Stemmer, Kredatus Károly, Schäffer Gy.), változó méretben és állapotban
16775.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920-1930 Bp., iskolai csoportképek, 3 db kartonra kasírozott fotó, változó méretben és állapotban
16776.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1940 Divatfotók egy elegáns, estélyi ruhát viselő hölgyről, 4 db nagyméretű fotó Ronay belgrádi műterméből, két eredeti, zsinórfűzéses papírmappával, a mappák sérültek, 29x21,5 cm
16777.

Rufpreis:
5 000 HUF

1934 Fürdőruhás hölgy hajó fedélzetén, kartonra kasírozott fotó, a kartonon dedikációval (,,A Földközi tengeri utazásunk emlékére szeretettel"), 17,5x13 cm, karton: 32,5x25 cm
16778.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934 Beduin teveháton, kartonra kasírozott fotó, a kartonon dedikációval (,,Oceániai utazás emlékére"), kisebb sarokhiánnyal, 17,5x13 cm, karton: 33x25 cm
16779.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Fiatal hölgy színezett fotója, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Strelisky budapesti műterméből, 22,5x17,5 cm (teljes méret: 43x30 cm)
16780.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Kosztümös hölgyet ábrázoló divatfotó, Laub Juci budapesti fényképész felvétele, eredeti, sérült papírmappában, 23,5x16 cm
16781.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Farsangi/szilveszteri mulatság, jelmezes csoportkép (színészek?), a háttérben filmplakátokkal (közte Világvárosi rejtelmek c. film plakátja); nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 23x17 cm
16782.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1910 Nagyszalonta (Salonta Mare), Erdély, népviseletes csoportkép, kartonra kasírozott fotó Rubin Samu műterméből, a karton kissé sérült, foltos, 15,5x20,5 cm (teljes méret: 23,5x28,5 cm)
16783.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF