1923-1927 Marosvásárhelyi Református Kollégium tanulóinak csoportképei, 2 db fotó, a hátoldalon részletesen nevesítve, sérülésekkel, 16x22 cm és 19x30 cm
1937 Budapest, a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir" fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, a hátoldalon kézzel írt sorok Kratochvil vagy Kratochwill (?) aláírással, 23x17 cm
cca 1930-1940 Társasági összejövetelek, szilveszteri parti, esküvő fotói, 7 db nagyméretű fotó, többségük jelzett (Stemmer, Kredatus Károly, Schäffer Gy.), változó méretben és állapotban
cca 1930-1940 Divatfotók egy elegáns, estélyi ruhát viselő hölgyről, 4 db nagyméretű fotó Ronay belgrádi műterméből, két eredeti, zsinórfűzéses papírmappával, a mappák sérültek, 29x21,5 cm
1934 Fürdőruhás hölgy hajó fedélzetén, kartonra kasírozott fotó, a kartonon dedikációval (,,A Földközi tengeri utazásunk emlékére szeretettel"), 17,5x13 cm, karton: 32,5x25 cm
1934 Beduin teveháton, kartonra kasírozott fotó, a kartonon dedikációval (,,Oceániai utazás emlékére"), kisebb sarokhiánnyal, 17,5x13 cm, karton: 33x25 cm
cca 1930 Farsangi/szilveszteri mulatság, jelmezes csoportkép (színészek?), a háttérben filmplakátokkal (közte Világvárosi rejtelmek c. film plakátja); nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 23x17 cm